Peptydowa terapia skóry głowy DR CYJ Hair Filler to nowoczesny zabieg, który hamuje wypadanie włosów i przyspiesza ich odrost, poprawiając krążenie krwi i odbudowując mieszki włosowe. Seria zabiegów przynosi znakomite efekty w krótkim czasie.

Innowacyjność i skład

Badania nad preparatem trwały ponad 10 lat, czego efektem jest opatentowana formuła zawierająca 7 peptydów i kwas hialuronowy. Innowacyjność DR CYJ Hair Filler polega zarówno na wyjątkowych składnikach, jak i na nowej technologii, która zapewnia przedłużone uwalnianie aktywnych składników - „Technologia stałego uwalniania”.

Jak działa DR CYJ Hair Filler?

Preparat w minimalnej dawce (1ml) utrzymuje się na skórze przez 2 tygodnie po zabiegu, zapewniając powolne i trwałe uwalnianie składników aktywnych. Już pierwszy zabieg zatrzymuje wypadanie włosów, a kolejne stymulują wzrost nowych, sprawiając, że włosy stają się grubsze. Unikalna formuła 7 peptydów i kwasu hialuronowego pobudza krążenie, poprawia ukrwienie skóry głowy i odżywia cebulki włosowe.

Dla kogo jest polecany zabieg DR CYJ?

Zabieg jest odpowiedni dla osób, które chcą zatrzymać wypadanie włosów, przyspieszyć ich odrost oraz zagęścić włosy. Kuracja peptydowa jest polecana zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, nie tylko w przypadku łysienia androgenowego, ale także z powodu stresu, złej diety, częstego farbowania czy niewłaściwej pielęgnacji włosów i skóry głowy. Zabieg wzmacnia również włosy przed i po przeszczepie.

Korzyści z terapii peptydowej DR CYJ

 • Zatrzymuje wypadanie włosów
 • Przyspiesza wzrost włosów
 • Pogrubia i zagęszcza włosy
 • Pobudza krążenie i poprawia ukrwienie skóry głowy
 • Rewitalizuje mieszki włosowe
 • Pielęgnuje skórę głowy
 • Wzmacnia włosy przed i po przeszczepie

Częstotliwość terapii peptydowej DR CYJ

Terapia trwa 2 miesiące i obejmuje 4 sesje co 2 tygodnie. Dla utrzymania skuteczności zaleca się powtarzanie kuracji co 6 miesięcy oraz po roku.

Przebieg zabiegu DR CYJ

Cała procedura trwa około 30 minut, jest praktycznie bezbolesna i nie wymaga znieczulenia. Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania, ale dzień przed i po zabiegu nie zaleca się spożywania alkoholu. Zabieg polega na serii nakłuć na skórze głowy w powierzchownych warstwach skóry właściwej. Dzięki mniejszej liczbie iniekcji w porównaniu do mezoterapii, zabieg jest prawie bezbolesny. Lekarz wprowadza niewielką ilość preparatu, tak aby nie był on widoczny na skórze głowy. Włosy nie powinny być myte przez około 1 dzień po zabiegu.

Bezpośrednio po zabiegu (do 24 godzin) może pojawić się lekki obrzęk w miejscu wstrzyknięcia lub lekki świąd.

Składniki aktywne preparatu DR CYJ

 • Kwas hialuronowy (0,7%)
 • Dekapeptyd-10; Oktapeptyd-11; Oktapeptyd-2
  - Pobudzenie angiogenezy w obrębie mieszków włosowych
  - Zahamowanie apoptozy
  - Stymulacja wzrostu włosa
 •  Dekapeptyd-18; Dekapeptyd-28
  - Aktywacja wzrostu włosa poprzez białka Wnt
  - Pobudzenie komórek macierzystych
  - Namnażanie keratynocytów
 • Oligopeptyd-54
  - Zablokowanie wpływu DHT powodującego łysienie
  - Zatrzymanie wypadania włosów
 • Oligopeptyd-71
  - Przywrócenie pigmentacji włosów
  - Formowanie nowych włosów