Zapraszamy na kolejne Drzwi Otwarte Kliniki Płodności Salve Medica, które odbędą się w środę 6 kwietnia o godz. 17.00 – 19.00.

Dla kogo?

Jeśli rozważacie powiększenie rodziny i podjęliście starania, które trwają już od jakiegoś czasu, zapraszamy na Drzwi Otwarte do Kliniki Płodności. Wydarzenie jest kierowane do par, które nie korzystały jeszcze z pierwszej wizyty w Klinice, chciałyby dowiedzieć się więcej o diagnostyce i leczeniu niepłodności oraz są chętne do poznania naszej placówki i jej specjalistów.

Drzwi otwarte to doskonała okazja do zadania nurtujących Was pytań i rozwiania wątpliwości. 

Liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązuje pierwszeństwo zapisów.

Kiedy?

Zapraszamy w środę 06 kwietnia na godz. 17.00.

Gdzie?

Spotkanie odbędzie się w siedzibie Salve Medica, Al. Wilanowska 365/2 w Warszawie.

Plan wydarzenia:

Spotkanie będzie składało się z dwóch części. W pierwszej z nich, będziecie mieli okazję wysłuchania prelekcji z udziałem naszych specjalistów (koordynatora, embriologa oraz lekarza ginekologa), którzy przedstawią potencjalną drogę pacjenta w Klinice Płodności, od pierwszej wizyty, przez podstawową i pogłębioną diagnostykę, aż po proste i specjalistyczne metody leczenia. W drugiej części spotkania odbędzie się sesja pytań i odpowiedzi z lekarzami specjalizującymi się w leczeniu niepłodności. 

  1. Droga Pacjenta w leczeniu niepłodności – od czego zacząć? 
  2. Metody diagnostyczne w leczeniu niepłodności
  3. Spotkania ze specjalistami

Jak mogę się zapisać?:

Jesteście zainteresowani? Wypełnijcie formularz znajdujący się na tej stronie. Na podany adres e-mail otrzymacie potwierdzenie zapisu i szczegółowe informacje dotyczące spotkania. 

Zapraszamy!